Gjermania
Albeu.com
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!

Trajneri: Joachim Low




Skuadra gjermane e futbollit ka fituar 3 herė mė parė kupėn e botės dhe tani pėrpara, ka detyrėn tė synojė kurorėn e katėrt. Triumfi i parė gjerman erdhi nė 1954, mė pas nė 1974 dhe 1990. Mesfushori i Chelsea, Michael Ballack do te jete mungesa e madhe per Gjermanine. E mbeshtetur tek gola shenuesi me i mire i Kampionatit te shkuar, Klose, Gjermania mbetet nje problem i veshtire me te cilin do te duhet te perballen, ndoshta te paret Anglezet nese duan te shkojne me tej.
Published on: June 11, 2010 - 12:30 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dhe Princi William duke pozuar me djalin e tyre te porsalindur

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dhe Princi William duke pozuar me djalin e tyre te porsalindur