Protests in Tirana: Albanians are not terrorist
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
Hundred of members and citizens of the movement Shqiperia e Re has protested today against violence,arrests and prisioning of albanians in Macedonia and Presheva,accusations of the Minister of Interior Gordana Jankullovska for islamic terrorism.

The protesters expressed their sympathy for their brothers,sisters and mothers in Macedonia and Presheva.
The protest started in “Nėnė Tereza”square and continued to the two embassies. /albeu.com/
Published on: May 7, 2012 - 9:44 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.