President signs the law on SPAC
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
The President of Albania, Bujar Nishani, signed today the law for the organization and functionality of the new institutions against corruption and organized crime, known as "SPAC" or Special Prosecution Against Corruption. The new law was approved early this month by the majority and opposition, as part of the Justice Reform. /albeu.com/
Published on: October 18, 2016 - 9:11 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.