Muharrem Rama is the new mayor of Dibra
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
Dibra's citizens chose Muharrem Rama as the new mayor, after Shukri Xhelili was dismissed for being involved in a sex scandal.

After the count of the ballot boxes, Rama won against Sherefedin Shehu with a difference of 4 thousand votes. He got 18.602 votes, while Shehu has 14.435.
Published on: September 12, 2016 - 7:59 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.