Kur duhet tė flini nėse doni tė zgjoheni nė 7 tė mėngjesit
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
Ju mendoni se sa mė shumė tė fleni aq mė tė ēlodhur do ngriheni nė mėngjes, por studimi mė i ri e hedh poshtė kėtė.

Tė bėsh njė gjumė tė mirė ėshtė mė shumė sesa thjesht tė shkosh nė shtrat herėt. Duhet tė zgjohesh nė kohėn e duhur gjithashtu.

Kėshtu qė sipas studimit, kėto janė orėt kur duhet tė flini bazuar nė orėn qė ju duhet tė ngriheni, shkruan revista Who.

Nėse duhet tė ngriheni nė orėn 07:00 duhet tė flini nė orėn 21:45 ose 23:15

Nėse duhet tė ngriheni nė orėn 08:00 duhet tė flini nė orėn 22:45 ose 00:15

Nėse duhet tė ngriheni nė orėn 06:00 duhet tė flini nė orėn 20:45 ose 22:15
Published on: May 2, 2017 - 11:33 am
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.