Ilir Meta reelected as chairman of the SMI
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
Ilir Meta was reelected as chairman of the SMI from the membership of the party. Elections took place a day earlier. Meta won against Shezai Rrokaj and Perparim Spahiu. He took 76% of the vote. Spahiu won 12.1% of the votes and Shezai Rrokaj, 11.9% of the vote. The news was officially announced today at noon. /albeu.com/

Published on: November 7, 2016 - 3:56 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.