Era dhe terreni i vėshtirė, zjarrfikėset nė luftė me flakėt nė Shėngjin
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
Njė zjarr ka pėrfshirė mbrėmjen e sotme njė zonė nė Shėngjin pranė lagjes Sake.

Policia dhe zjarrfikėsit kanė shkuar me urgjencė nė vendin e ngjarjes por sipas informacioneve paraprake, nuk ndėrhyjnė dot pėr shkak tė terrenit shumė tė vėshtirė.

Ata mėsohet janė vendosur pranė bizneseve dhe banesave pėr tė shmangur marrjen flakė tė tyre, ndėrkohė qė deri mė tani nuk ka rrezik.

Shqetėsim i zjarrfikėsve ėshtė se poshtė vatrės sė zjarrit ndodhen dhe disa depozita karburanti, por fatmirėsisht nuk kanė karburant brenda. /albeu.com/
Published on: February 25, 2019 - 8:12 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!