Dibra Socialist candidate leads as ballot count continues
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
After the voting process the ballot count in Dibra continued through the entire night.

The left candidate Muharrem Rama has 10.962 votes, 2656 more than his right opponent, Sherefedin Shehu with 8306 votes.

The counting is expected to be concluded this afternoon. /albeu.com/

Published on: September 12, 2016 - 2:21 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.