Bus loses control and crashes into a house
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
A bus traveling from the center of Tirana to Tufina, lost control and entered a house in the afternoon.

According the police, this happened in the Myslym Keta street. As a result, the bus-man was wounded, but not in a life threatening condition. The police is investigating the case. /albeu.com/
Published on: September 3, 2016 - 9:18 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.