19-year-old boy killed in Elbasan
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
A 19-year-old boy was killed in the village of Gur i Zi in Elbasan.

The police said that the victim is Gasment Sllami, who was sent dead to the hospital.

He had gunshot wounds in his body.

The cause of the murder remains unknown and the police is investigating the case. /albeu.com/

Published on: November 26, 2016 - 11:39 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.