1 ton of cannabis seized in Greece, 6 Albanians arrested
Subscribe for our daily news via e-mail:
Your e-mail:      Now, check your e-mail and confirm subscription!
More than 1 ton of cannabis was seized by the Greek police in an anti drug operation near the region of Afidne.

Police sources say that several members of the organization were arrested, including 6 Albanian citizens.

The drug was being sent from Albania to Western Europe in trucks.

The cannabis was seized in some depots that were rented by the organization members.
Published on: October 20, 2016 - 7:43 pm
Latest articles
Shkruani komentin tuaj!
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit.

Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturėn e ditės sė sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tė ishin nga super ndeshja ndėrmjet Barcelonės dhe Juventusit. Nė tė ėshtė trinomi i frikshėm i Barcelonės MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.