Kur duhet tė flini nėse doni tė zgjoheni nė 7 tė mėngjesit

Ju mendoni se sa mė shumė tė fleni aq mė tė ēlodhur do ngriheni nė mėngjes, por studimi mė i ri e hedh poshtė kėtė. Tė bėsh njė gjumė tė mirė ėshtė mė shumė sesa thjesht tė shkosh nė shtrat herėt.

 
 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.